V sredo, 11. marca 2020, bomo izvedli zimski športni dan za učence od 6. do 9. razreda.
Učenci so lahko izbirali med naslednjimi dejavnostmi:
1. Pohod na Mozirsko kočo (5 € vozovnica za gondolo)
Relacija pohoda je spremenjena – učenci se bodo udeležili pohoda na Hom (brezplačno). Pohodniki morajo imeti obvezno obute pohodne čevlje. Na pohod se bodo odpravili ob 8.30 izpred šole. Šolsko malico bodo odnesli s sabo. V šolo se bodo vrnili do kosila.
2. Smučanje na Golteh (10 € poldnevna smučarska vozovnica z gondolo, 5 € prevoz)
Malica bo za smučarje pripravljena v jedilnici šole, da jo bodo lahko odnesli s sabo, odhod avtobusa pa je ob 7.30 uri. Smučarjem bomo ta dan kosilo odpovedali, saj se bodo vrnili predvidoma ob 15. uri.
3. Drsanje v Velenju (3 € vstopnina z izposojo drsalk, 6,50 € prevoz)
Malica bo za drsalce ob 8.20 uri v jedilnici, odhod avtobusa pa ob 8.30. Predviden prihod v šolo je ob 13.30. Po prihodu bo kosilo.

Šolski avtobus bo opravljal prevoze po ustaljenem voznem redu.

Vsa plačila boste poravnali preko položnice. Vse ostale podrobnosti o športnem dnevu bomo ustno posredovali učencem.