V torek, 11. 2. 2020, je na Golteh potekalo področno tekmovanje v smučanju in deskanju celjske in zasavske regije.

Na tekmovanju je sodelovalo kar 220 tekmovalcev iz 17 šol. Našo šolo je zastopalo 19 učencev v štirih kategorijah. Ekipa starejših učencev in učenk je osvojila odlično 5. mesto, ekipa mlajših pa 8. mesto. Vsi udeleženci so preživeli lep in aktiven dan.

Med posamezniki sta z veleslalomsko progo med našimi učenci najhitreje opravila Vid Divjak med starejšimi učenci, ki je prismučal tik pod stopničke in dosegel četrti čas, med mlajšimi učenkami pa se je med najboljšo deseterico uvrstila Brina Pajer, ki je osvojila 7. mesto.

Vsi tekmovalci so se trudili po svojih najboljših močeh, zato jim iskreno čestitamo.

Tudi letos bomo imeli predstavnika na državnem tekmovanju na Krvavcu, Vida Divjaka, ki bo našo regijo zastopal s še devetimi smučarji v kategoriji starejših.

Na Krvavcu mu želimo veliko sreče in uspeha!