V petek, 30. septembra, smo organizirali za nadarjene učence jezikovne delavnice, ki so trajale pet šolskih ur. Vsaka ura je bila namenjena enemu tujemu jeziku s petimi različnimi profesorji. Začeli so s francoščino, ki jo je izvajal g. Jon Rebetz, uro španščine so učenci preživeli z go. Lesjak, nadaljevali so s kitajščino in g. Terglavom. Zadnji dve uri sta bili namenjeni italijanščini z go. Pečnik ter ruščino z g. Šobo. Učenci so po delavnicah strnili vtise in izkazalo se je, da so bili navdušeni, mi pa smo zunanjim izvajalcev izjemno hvaležni, da so si vzeli čas za nas.

Naš dogodek je objavljen tudi na spletni strani Evropskega centra za moderne jezike Sveta Evrope: 

https://edl.ecml.at/Events/EventsDatabase/tabid/1772/EventID/26060/language/sl-SI/Default.aspx

Lep pozdrav

Maja Blažič