IMETI RAD                         ZALJUBLJENOST                   DARILO                      NASMEH

PRIJATELJSTVO              PISEMCE                   VRTNICA                            ISKRICA

Drage učenke in učenci,

ste ob teh besedah pomislili na 14. februar, ko je valentinovo? Ali pa morda na našo že tradicionalno šolsko Valentinovo pošto?

Seveda, uganili ste!

V prihajajočih dneh boste lahko svojemu prijatelju, prijateljici, sošolki, sošolcu ali tistemu, ki ga radi srečujete, napisali prijazno pisemce.

Potrudite se in napišite kakšno svojo iskreno misel, dober verz ali pa narišite lepo risbico.

Pri tem pa nikar ne pozabite napisati imena, priimka in razreda osebe, ki ji je pismo namenjeno.

Pisma lahko oddate vse do petka, 11. 2., v Valentinov nabiralnik, ki je na hodniku, pri oglasni deski šolske skupnosti.

V ponedeljek, 14. februarja, vam bomo pisma prinesli v razrede.

Zdaj pa na delo. Potrudite se, kajti prijetni so občutki ob branju lepih, prijaznih besed svojega prijatelja, prijateljice.

Lepo vas pozdravlja Odbor šolske skupnosti in ga. Apšner.