22. aprila je potekalo tekmovanje v znanju matematike za Bronasto Vegovo priznanje. Tekmovanja se je udeležilo 108 učencev od 1. do 9. razreda. Bronasto Vegovo priznanje je usvojilo 39 učencev in sicer:

1.razred: Matic Lavbič, Mia Štamol, Hana Leš, Luka Karmuzel, Patrik Škorjanc Persolja, Bor Švab, David Bobinac, Neja Goršek, Jakob Melanšek in Ina Vukadinović

2. razred: Lia Cestnik, Nace Bočkor, Petra Četina, Manca Jagodič, Anej Kotnik, Pavlina Mikek, Timotej Talović, Sofija Knez Šket, Kaja Špacapan, Mark Hodnik, Anže Kert, Jan Knez, Tomaž Osmanbegović Matko in Zoja Robič

3. razred: Oto Dolšak, Lara Majcen in Sara Karmuzel

4. razred: Ajša Vučajnk in Jaka Hrovat

5. razred: Lucija Veber in Žan Novak

6. razred: Ela Kovačič, Zala Dobnik, Milijan Matić in Jera Sedminek

7. razred: Marjeta Povše

8. razred: Janja Košec in Sara Vučajnk

9. razred: Žiga Vučajnk

Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 15. 5. 2021 se je uvrstil devetošolec, Žiga Vučajnk.

Vsem učencem za dosežke iskreno čestitamo.